Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 2.5

The UnjustRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0

Jail BreakersRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5

Death NoteRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0