Titles you rated


Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 4.0