Series
Ratings
51
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5

Temptation of WifeRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0