Series
Ratings
19
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0