Movies
Ratings
912
Frozen IIRated ★ 1.5

AshfallRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5

Mood of the DayRated ★ 2.5

MetamorphosisRated ★ 0.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
A. I. RisingRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0

The Divine FuryRated ★ 1.0

ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 5.0

A Simple FavorRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5