Series
Ratings
20
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.0
The FrogRated ★ 1.5
The BequeathedRated ★ 1.0
Black KnightRated ★ 1.5
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
TrolleyRated ★ 0.5
The King of PigsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5