Series
Ratings
231
Meteor GardenRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5

A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
The Mindy ProjectRated ★ 3.0
The Mindy ProjectRated ★ 3.5
The Mindy ProjectRated ★ 4.0
The Mindy ProjectRated ★ 5.0
The Mindy ProjectRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5