Titles you rated

Arcane Season 2Rated ★ 4.0
SennaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0

Demon SlayerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5