Series
Ratings
64
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Geek GirlRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5
Dollface Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0