Series
Ratings
31

Nodame CantabileRated ★ 2.0
Gokusen Season 3Rated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 1.0
Ladies of the PalaceRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0