Titles you rated

Robot DreamsRated ★ 4.5
Don’t Go BackRated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

FirefightersRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

A Silent VoiceRated ★ 3.0
MoraRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5

EscapeRated ★ 3.5