Series
Ratings
145
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.5
The PittRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
GleeRated ★ 1.0