Movies
Ratings
72

SicarioRated ★ 5.0

The Classified FileRated ★ 2.5

VeteranRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 1.5
UpRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 2.0
TedRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 2.5

Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0