Movies
Ratings
100

Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 2.0

PonyoRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.0