Titles you rated
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 2.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 5.0
What Did Jack DoRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.0
GrassRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.0
The Agony and the EcstasyRated ★ 3.5
At BerkeleyRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.0
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 3.5
No Impact ManRated ★ 2.0
Jane's JourneyRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0