Movies
Ratings
2048
War MachineRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Blue RuinRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0

BallerinaRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0

Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0

HarbinRated ★ 3.0