Movies
Ratings
1628
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Karada Sagashi The Last NightRated ★ 1.5
Re/MemberRated ★ 1.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 5.0
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 3.0
The WatchersRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
The StraysRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5