Series
Ratings
279
The Art of SarahRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Best Mistake Season 2 - Director's CutRated ★ 2.5
Best Mistake - Director's CutRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5