Series
Ratings
28
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Fairy CommiRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5