Titles you rated
The VillainessRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.5

The MercilessRated ★ 5.0