Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0

The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5