Movies
Ratings
33
The Garden of WordsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5

The ServantRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.0