Series
Ratings
149
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
데스노트Rated ★ 3.5
데스노트Rated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5