Movies
Ratings
499
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0

Fallen AngelsRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5
UndoRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0

Ocean WavesRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 4.5