Titles you rated
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5

Run-OffRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0

The MayorRated ★ 3.0

Coin Locker GirlRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0

Memoir of a MurdererRated ★ 4.5

The Divine MoveRated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0

Time RenegadesRated ★ 4.5