Movies
Ratings
325
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5

Intimate StrangersRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 2.5

ExitRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5