Series
Ratings
822
Siren's KissRated ★ 3.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Spring FeverRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
Museum of InnocenceRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.5
EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.0
Hope or Dope Season 2Rated ★ 2.0
Hope or Dope Season 1Rated ★ 2.0
Nice to Not Meet YouRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
CasheroRated ★ 3.5