Series
Ratings
125
The Capture Season 1Rated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 2.5
Seven SecondsRated ★ 2.5
The SpyRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 3.0
EricRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The PatientRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Ordeal by InnocenceRated ★ 2.5
Working: What We Do All DayRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0