Series
Ratings
253
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5