Movies
Ratings
268
Dead SnowRated ★ 2.0
Violent NightRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 1.0

Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
The DirtRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.0
True RomanceRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 3.5

Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0