Movies
Ratings
259
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0

Porco RossoRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5

In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

Keys to the HeartRated ★ 3.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0

Secret ZooRated ★ 3.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0