Series
Ratings
11
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5

Legal HighRated ★ 4.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0

Men on a MissionRated ★ 5.0