Movies
Ratings
237
Kung Fu YogaRated ★ 1.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Space Brothers: Number ZeroRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Tokyo TaxiRated ★ 2.5
The Princess and the PilotRated ★ 4.0

The Battleship IslandRated ★ 2.5
Empire of CorpsesRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0

A Silent VoiceRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5

Lump of SugarRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0