Series
Ratings
32
MonstarRated ★ 0.5

The HeirsRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Squad 38Rated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 3.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 1.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 1.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5