Series
Ratings
385
Apartment 404Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5

Dan Da DanRated ★ 3.0
창자Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0