Movies
Ratings
1064
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.0
MichaelRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
GOATRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0

The Invisible GuestRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
BoundRated ★ 3.0