Series
Ratings
85
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
알쓸별잡: 지중해Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 2.0