Movies
Ratings
356

Fast & Furious 6Rated ★ 4.0

Penny PinchersRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 1.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 3.5

Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5

BrokenRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 3.5

R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0

Fists of LegendRated ★ 4.0