Movies
Ratings
682

The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 0.5
The DepartedRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 4.5

Coin Locker GirlRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0

Bloody TieRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0

My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 2.0

Hot Young BloodsRated ★ 3.0

The SuspectRated ★ 4.0