Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0