Series
Ratings
21
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0