Movies
Ratings
377
The MechanicRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5

The SwindlersRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
BossRated ★ 0.5

Death WishRated ★ 3.5
GhostedRated ★ 3.0

American UltraRated ★ 2.0
The Coldest Winter In PekingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.5

Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Killer EliteRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 4.0