Titles you rated

BorderlandsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5

About FamilyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Lion King at the Hollywood BowlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Teen Beach MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5