Titles you rated
MartyrsRated ★ 3.5
VirusRated ★ 3.5
Body SnatchersRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 4.0

The World of UsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5

Whisper of the HeartRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0
The Great ActorRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Mother and SonRated ★ 3.0
The Last RideRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5