Movies
Ratings
299
The Royal TailorRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Thanks for SharingRated ★ 4.0
DelicatessenRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0

Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0

The Con ArtistsRated ★ 4.0