Series
Ratings
24
CassandraRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.5

Eye Love YouRated ★ 2.0

Jujutsu KaisenRated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0