Series
Ratings
129
더 로직Rated ★ 1.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5