Movies
Ratings
92
Marley & MeRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 5.0
One DayRated ★ 1.0
UpRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0

Rules of DatingRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0