Titles you rated


The ThroneRated ★ 4.5

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

The UnfairRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0

PunchRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5

I Saw the DevilRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0

The HimalayasRated ★ 4.5

Inside MenRated ★ 4.5