Series
Ratings
62
Life on MarsRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
DamoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5